Spotkały Cię problemy z wałkiem podajnika w drukarce etykiet? A może uszkodzeniu uległ panel sterujący? Nasz zespół odpowiadający za Zebra serwis czeka na Twoje zgłoszenie!

Jako część Grupy Sped mamy przyjemność oznajmić, że specjalizujący się w automatycznej identyfikacji dział Sped-id jest oficjalnym partnerem marki Zebra w Polsce. Potwierdza to status Zebra Business Partner. Zamiast więc następnym razem przejmować się zepsutymi drukarkami etykiet, sprawdź możliwości naszych doświadczonych serwisantów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz to, że poziom wykonanych prac będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Jak działa serwis Zebra?

Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi pracownikami z działu Automatycznej Identyfikacji i opiszesz nam rodzaj usterki. Możesz to zrobić w dowolnie wybrany sposób, a mianowicie drogą telefoniczną, przez czat lub po prostu wysłać maila. Następnie wyślemy kuriera po odbiór niesprawnej drukarki etykiet lub nasz technik podjedzie prosto do Ciebie. Jeżeli zaakceptujesz wycenę naprawy drukarki, to przystąpimy do prac serwisowych. W przeciwnym razie nie poniesiesz żadnych kosztów, a nasi handlowcy pozwolą sobie przygotować dla Ciebie niezobowiązującą ofertę na nowe drukarki Zebra lub inny sprzęt z branży automatycznej identyfikacji.

Podsumowując, nie ponosisz żadnych kosztów, a możesz otrzymać naprawę zepsutego sprzętu w najlepszej cenie na rynku.