drukarki stacjonarne Brady

Drukarka BBP12

drukarka BBP12
Rozdzielczość: 300 dpi
Max. szerokość etykiety: 110 mm
Nóż tnący: automat. (opcja)
Dostępne materiały eksploatacyjne: 2000+ standard: gotowe etykiety, taśmy ciągłe, oznaczniki, duże opakowania
Współpraca z PC: USB, Ethernet
Wyświetlacz: Monochromatyczny LCD
Zasilanie: Zasilacz AC

Drukarka BBP12 Brady to jedna z popularniejszych drukarek etykiet desktopowych. Jeśli zatem interesuje Cię uniwersalna, ale jednocześnie wydajna drukarka etykiet, BBP12 spełni Twoje oczekiwania. To kompaktowy model umożliwiającego druk o prędkości 100 mm/s, obsługujący szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych proponowanych przez markę Brady.

Kompaktowy rozmiar drukarki do etykiet BBP12 sprawia, że pasuje ona właściwie na każde biurko. Domyślna łączność przez Ethernet umożliwia bezproblemową pracę urządzenia w sieci. Dodatkowo wykorzystując łącze USB 2.0, do drukarki można podłączyć dowolną klawiaturę.

Do zalet niniejszego urządzenia zalicza się intuicyjny interfejs, gwarancję czytelnego druku oraz możliwość zadrukowywania małych etykiet (dzięki standardowej rozdzielczości wynoszącej 300 dpi). 32-bitowy procesor w połączeniu z rozszerzoną pamięcią zapewnia wysoką szybkość druku – 100 mm/s. Funkcja zegara natomiast pozwala na drukowanie daty i godziny na etykietach.

Drukarka BBP12 obsługuje przeróżne materiały eksploatacyjne. Do najpopularniejszych, które można zastosować w niniejszym urządzeniu, zalicza się poliester, winyl (w tym także samolaminujący), poliamid, nylonowe włókno, papier, polipropylen czy winyl przeznaczony do stosowania na zewnątrz.

Do drukarki BBP12 można podłączyć klawiaturę i — jeśli jest taka potrzeba — skaner. Urządzenie wyposażono między innymi w wejście na kartę SD. W standardzie klient otrzymuje odwijak. Obcinak natomiast jest akcesorium opcjonalnym – są dostępne wersje z obcinakiem, ale można go również dokupić osobno w późniejszym czasie.

Drukarka znaków i etykiet BBP85

drukarka BBP85
Rozdzielczość:300 dpi
Max. szerokość etykiety:254 mm
Nóż tnący:automatyczna obcinarka (opcja)
Dostępne materiały eksploatacyjne:m.in. taśma odblaskowa, poliester, poliester fosforyzujący, winyl
Współpraca z PC:USB, Ethernet (opcjonalnie), Bluetooth, Ethernet
Wyświetlacz:Kolorowy ekran dotykowy
Zasilanie:Zasilacz

Drukarka BBP85 to urządzenie przeznaczone głównie do tworzenia oznaczeń komponentów, wyposażenia, elektrycznych, zaworów, rur czy wyjść ewakuacyjnych. Przyda się również wtedy, gdy potrzebna jest identyfikacja komunikacji o ewentualnych zagrożeniach w danym miejscu oraz gdy konieczne jest stworzenie oznakowań Lean i 5S.

Urządzenie zapewnia monochromatyczny i kolorowy druk — a zatem jest to drukarka graficzna do znaków BHP. Jeśli chodzi o technologię druku, drukarka wykorzystuje druk termotransferowy. Ma kolorowy ekran dotykowy i automatyczną obcinarkę. Pełnowymiarowa i jednocześnie składana klawiatura QWERTY ułatwia tworzenie treści, które mają znaleźć się na danej etykiecie oraz ogólnie obsługę urządzenia.

Maksymalnie na dzień można za pomocą drukarki BBP85 wydrukować aż 300 etykiet. Poza wspomnianymi oznaczeniami urządzenie umożliwia druk między innymi takich kodów kreskowych jak Code 128 Auto, Code 39, JAN-13, EAN-13 czy Interleaved 2 of 5.

Drukarka BradyPrinter i3300

drukarka i3300
Rozdzielczość:300 dpi
Max. szerokość etykiety:107,95 mm
Nóż tnący:automat.
Dostępne materiały eksploatacyjne:800+ standard: gotowe etykiety, taśmy ciągłe, oznaczniki, duże opakowania
Współpraca z PC:USB, Ethernet, WiFi (opcja)
Wyświetlacz:Kolorowy LCD dotykowy
Zasilanie:Zasilacz AC

Monochromatyczna drukarka i3300 sprawdzi się między innymi do drukowania etykiet identyfikacyjnych kabli, przewodów, produktów, próbek laboratoryjnych oraz znaków bezpieczeństwa. Została zaprojektowana w ten sposób, aby przez cały czas zachowywać trwałość również podczas pracy w stosunkowo trudnych warunkach.

Do zalet przemysłowej drukarki etykiet i3300 zalicza się automatyczną konfigurację etykietowych materiałów oraz równie automatyczną ich kalibrację. Dzięki temu drukowanie oznaczenia można rozpocząć niemalże od razu.

Niniejsza drukarka sprawdzi się tam, gdzie wymagana jest możliwość drukowania nawet 3000 etykiet dziennie. Prędkość druku wynosi 101,60 mm/s.

Przy drukarce i3300 warto pamiętać, że oferuje ona system zamknięty. A to oznacza, że drukuje poprawnie już od pierwszej etykiety aż do ostatniej. Urządzenie to świetna opcja dla dużych laboratoriów i do drukowania etykiet w stosunkowo krótkich seriach. Jest to spowodowane głównie ceną kalek, które są nieco droższe w porównaniu do materiałów tego rodzaju wykorzystywanych przez inne modele drukarek Brady. 

Drukarka BradyPinter i5100

Rozdzielczość:300 / 600 dpi
Max. szerokość etykiety:110 mm
Nóż tnący:automat.
Dostępne materiały eksploatacyjne:1200 standard; etykiety identyfikacyjne wyrobów, laboratoryjne, logistyczne, do identyfikacji kabli, komponentów, obwodów drukowanych
Współpraca z PC:USB, szeregowy, Ethernet, WiFi (opcja), Bluetooth (opcja)
Wyświetlacz:Kolorowy ekran LCD dotykowy
Zasilanie:Zasilacz AC

Przemysłowa drukarka i5100 to urządzenie inteligentne i jednocześnie bardzo mocne oraz wydajne. Może drukować na aż 70 przeróżnych materiałach około 1200 etykiet standardowych oraz niestandardowych. Świetnie sprawdzi się do tworzenia etykiet identyfikacyjnych dla konkretnych wyrobów, etykiet logistycznych, laboratoryjnych czy służących do śledzenia aktywów będących w ruchu. Niniejsze urządzenie poleca się także branży elektronicznej do drukowania — na przykład — etykiet obwodów drukowanych czy przeznaczonych do identyfikacji kabli oraz różnego rodzaju komponentów.

Drukarka i5100 ma system otwarty oraz specjalną antenę, która rozpoznaje montowane w niej  materiały. Element ten zapewnia szybszą i dokładniejszą kalibrację. Etykiety dla tej drukarki mają RFID. Ponadto drukarka zawsze wyświetla ostrzeżenie, gdy zostanie zamontowana niewłaściwa kalka.

Drukarka BradyPrinter i7100

drukarka i7100
Rozdzielczość:300 / 600 dpi
Max. szerokość etykiety:106 mm
Nóż tnący:automat. (opcja)
Dostępne materiały eksploatacyjne:2000+ standard: gotowe etykiety, taśmy ciągłe, oznaczniki, duże opakowania
Współpraca z PC:USB, Ethernet
Wyświetlacz:Kolorowy LCD dotykowy
Zasilanie:Zasilacz AC

Przemysłowa drukarka etykiet BradyPrinter i7100 z otwartym systemem to solidne rozwiązanie, które na tle innych modeli wyróżnia się wyższą wytrzymałością oraz równie większą dokładnością. Współpracuje z przeróżnymi materiałami eksploatacyjnymi, dzięki czemu staje się stosunkowo wszechstronnym rozwiązaniem. Do jej zalet zalicza się między innymi procesor o dużej mocy oraz prędkość druku wynoszącą 300 mm/s. Nawet podczas wykorzystania maksymalnej prędkości druku otrzymuje się czytelne etykiety, charakteryzujące się wysoką ostrością. Intuicyjny dotykowy i kolorowy ekran, na którym wszystko jest wyraźne i czytelne, umożliwia łatwą i bezproblemową obsługę urządzenia.

Drukarka BradyPrinter i7100 to doskonały wybór dla wielu branż. Urządzenie poleca się między innymi do stosowania w lotnictwie, przemyśle kosmicznym, elektronicznym, informatycznym, logistycznym, transporcie masowym czy sektorze obronnym. Świetnie sprawdzi się także w laboratoriach oraz telekomunikacji. Wszędzie tam, gdzie konieczny jest niezawodny druk w bardzo dużych seriach, drukarka BradyPrinter i7100 będzie najlepszym rozwiązaniem.

WsteczDo góry