Szybsza integracja magazynów pionowych dzięki rozwiązaniom Brady

Szybsza integracja magazynów pionowych dzięki rozwiązaniom Brady

Automatyczne magazyny pionowe są kluczowym elementem skomplikowanych logistycznych systemów. Ich wydajność oraz elastyczność w prowadzeniu to istotne kryteria dla dostawców. W obliczu tego wyzwania jedna z firm specjalizujących się w automatycznych magazynach pionowych zwróciła się do marki Brady w poszukiwaniu efektywnego rozwiązania identyfikacji kabli. Szczegóły na ten temat omawiamy w poniższym artykule.  (więcej…)

Dlaczego audyt LOTO jest ważny

Dlaczego audyt LOTO jest ważny?

W dzisiejszych czasach, kiedy bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem dla każdej firmy, procedury systemu Lockout-Tagout odgrywają ogromną rolę w minimalizowaniu ryzyka wypadku w miejscu pracy. Jednakże kupienie obojętnie jakich blokad i ewentualnie oznaczeń nie podniesie poziomu bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Blokady muszą być dopasowane do potrzeb, a bez znalezienia i wskazania punktów krytycznych nie będziesz w stanie dobrać najlepszego dla siebie rozwiązania. Jak zatem znaleźć odpowiednie produkty z zakresu LOTO? Trzeba przeprowadzić audyt LOTO! Dlaczego audyt LOTO jest ważny? Szczegóły na temat audytu LOTO znajdziesz w poniższej treści. Już teraz zapraszamy do szybkiej lektury. (więcej…)

Jak szybko wyizolować maszynę w branży stalowej

Jak szybko wyizolować maszynę w branży stalowej?

Biorąc pod uwagę warunki pracy przemysł stalowy od zawsze był — i wciąż jest — uznawany za jedno z najbardziej ryzykownych miejsc pracy. Wysokie temperatury, hałas, chemikalia oraz potężne i duże maszyny tworzą środowisko, które wielu z nas kojarzy właściwie z niebezpieczeństwem. Dziś, aby osiągnąć sukces w tej branży, nie można stawiać tylko i wyłącznie na doskonałą produkcję. Równie istotna jest dbałość o bezpieczeństwo pracowników i mienia. W tym kontekście rozwiązania Lockout Tagout są kluczowym elementem, umożliwiającym bezpieczne serwisowanie maszyn. Jak szybko wyizolować maszynę w branży stalowej? (więcej…)

RFID w przemyśle: innowacyjne zastosowania w produkcji i monitorowaniu procesów

RFID w przemyśle: Innowacyjne zastosowania w produkcji i monitorowaniu procesów

Technologię RFID wykorzystuje się nie tylko do śledzenia produktów znajdujących się na magazynie czy półkach sklepowych. W przemyśle produkcyjnym RFID – Radio-Frequency Identification — pomaga także w monitorowaniu produkcyjnych procesów, zarządzaniu zapasami czy zwiększaniu efektywności całej produkcji. Zastanawiasz się, jakie korzyści daje wprowadzenie RFID do przemysłu? Szczegóły na ten temat znajdziesz w dzisiejszym artykule. (więcej…)

RFID w przemyśle: Optymalizacja łańcucha dostaw i zarządzanie magazynem

RFID w przemyśle: Optymalizacja łańcucha dostaw i zarządzanie magazynem

Dziś w środowisku biznesowym optymalizacja procesów logistycznych i zarządzanie magazynem są kluczowe, jeśli firmie zależy na osiągnięciu sukcesu. Technologia RFID stała się właściwie jednym z najważniejszych narzędzi, które pomagają firmom w doskonaleniu ich logistycznych operacji. Jak RFID rewolucjonizuje łańcuch dostaw i zarządzanie magazynem? Czy przynosi efektywność, transparentność i precyzję? Szczegóły w poniższym artykule. (więcej…)

Jakie rozwiązania LOTO dla branży napojów

Jakie rozwiązania LOTO dla branży napojów?

Rozwiązania LOTO marki Brady to produkty, które sprawdzą się właściwie w każdej branży przemysłowej. Oferta jest tak rozbudowana, że każdy zainteresowany klient bez problemu znajdzie odpowiednie blokady, spełniające nie tylko jego potrzeby, ale i przystosowane do najsurowszych warunków środowiska. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się opcjom, z których nierzadko korzystają producenci napojów. Zastanawiasz się, jakie rozwiązania LOTO dla branży napojów warto wybrać? Szczegóły znajdziesz w niniejszym artykule. (więcej…)