drukrki Brady

Posiadamy w ofercie specjalistyczne drukarki mobilne oraz drukarki stacjonarne cenionej marki BRADY, które z łatwością zrealizują nawet najbardziej wyszukane zadania.

Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać odpowiednią drukarkę dopasowaną do środowiska oraz rodzaju wykonywanej pracy. Odpowiedni dobór obciążalności drukarki jak również warunków pracy ma duże znaczenie dla utrzymania niskich kosztów eksploatacji i zapewnienia wygodnej pracy. Dobrze dobrana drukarka pozwoli w pełni wykorzystać wszystkie możliwości urządzenia przez pracowników danej specjalizacji. W związku z tym zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który jest do Państwa dyspozycji i pozwoli dobrać optymalną drukarkę dla Państwa firmy. Chętnie przygotujemy prezentację produktu i zademonstrujemy wszystkie możliwości drukarki.

Przy większych zamówieniach oraz regularnych dostawach materiałów eksploatacyjnych przewidujemy atrakcyjne rabaty zarówno na sprzęt jak i etykiety Brady. W takiej sytuacji prosimy o kontakt, a nasi specjaliści przygotują odpowiednią ofertę.

Wybierz interesującą Cię kategorię drukarek Brady:

drukarki stacjonarne Brady

Dlaczego warto wybrać drukarki etykiet Brady?

Drukarki Brady mają wiele zalet. Do najważniejszych klienci zaliczają przede wszystkim to, że urządzenia gwarantują zawsze tę samą jakość druku. Ponadto zapewniają brak strat kalibracji. Co to oznacza? W innych urządzeniach to całkowicie normalne, że kilka pierwszych etykiet jest do wyrzucenia. W przypadku drukarek Brady natomiast masz pewność, że już pierwsza etykieta zostanie prawidłowo wydrukowana. Dzieje się tak, ponieważ drukarki Brady wyposaża się w specjalne czujniki, dzięki którym urządzenia samodzielnie rozpoznają materiały eksploatacyjne i dostosowują wszystkie opcje. Kiedy tylko drukarka rozpozna, jaki materiał zamontowaliśmy, wszystkie informacje wysyła automatycznie do oprogramowania, a my możemy od razu rozpocząć tworzenie etykiety. 

Zaletą drukarek są także funkcje ostrzegawcze. Dokładniej chodzi o informacje, które pokażą się na ekranie, jeśli nie zamontujemy odpowiedniej kalki. Oczywiście, nie oznacza to, że drukarka w takiej sytuacji nie będzie działać — owszem, etykiety się wydrukują, jednakże ich jakość i trwałość będzie gorsza niż być powinna przy użyciu prawidłowej kalki. 

Pamiętaj, że kalki dobiera się do etykiety. Z reguły informacje na temat tego, jaka kalka pasuje do danego materiału eksploatacyjnego, znajdziesz przy kupionych etykietach oraz w katalogu producenta. 

Plusem drukarek Brady jest również to, że w ofercie znajdują się urządzenia zarówno z otwartym, jak i zamkniętym systemem. Te ostatnie to modele, w których można używać jedynie materiałów proponowanych przez markę Brady. Ich zaletą jest bardzo dobra kalibracja materiału eksploatacyjnego, co przekłada się na jego oszczędność. Drukarki z systemem zamkniętym to nie tylko gwarancja oszczędności etykiet, ale także czasu. System zamknięty poleca się klientom, których interesują krótkie serie wydruków, ale możliwość wykorzystania różnorodnych materiałów eksploatacyjnych

WsteczDo góry