Korzyści | Konstrukcja etykiety RFID | Etykiety RFID – oferta | Niestandardowe etykiety na zamówienie

Etykiety RFID Brady Polska

Etykiety RFID dostosowane do każdej powierzchni

Dzięki etykietom RFID marki Brady możesz w prosty sposób nadać wszystkim swoim aktywom unikalną cyfrową tożsamość. Jeśli zależy Ci na jeszcze efektywniejszym śledzeniu oznaczonych aktywów i skutecznym ich zarządzaniu, gwarantujemy, że kompleksowe rozwiązania RFID spełnią Twoje oczekiwania. Poza gotowymi etykietami, które można samodzielnie zadrukować, marka Brady daje także możliwość zaprojektowania specjalnych materiałów już zadrukowanych z wybranymi przez klienta antenami, chipami, klejami i materiałem etykiety.

W ofercie znajdziesz etykiety z częstotliwością UHF (długi zasięg) lub z NFC (krótki zasięg). Jest także możliwość wybrania etykiet, które łączą w sobie obie częstotliwości.

Korzyści

Usprawnienie łańcucha dostaw

Usprawnienie uwierzytelnienia

Redukcja błędów

Efektywne śledzenie
aktywów

Efektywne zarządzanie aktywami

Szybsze podejmowanie
decyzji

Usprawnienie efektywności pracowników skanujących etykiety za pomocą skanerów czy smartfonów

Konstrukcja etykiety RFID

Konstrukcja etykiety RFID
 1. Podkład etykiety.
 2. Klej.
 3. Wkładka RFID — anteny i chipy RFID do wyboru.
 4. Czujnik — opcjonalnie (np. czujnik wilgoci lub temperatury).
 5. Materiał etykiety — przystosowany do powierzchni przedmiotu.
 6. Powierzchnia przeznaczona do zadruku.

Etykiety RFID — oferta

RFID do obsługi identyfikowalnościDo obsługi identyfikowalności

Etykiety, które są odpowiednie dla każdej powierzchni — a zatem skutecznie się ich trzymają — umożliwiają efektowniejsze i skuteczniejsze śledzenie aktyw. Etykiety RFID usprawniają także zarządzanie zapasami tam, gdzie mamy do czynienia ze złożonym przemysłowym środowiskiem.

RFID z czujnikiem wilgociZ czujnikiem wilgoci

Etykiety RFID z czujnikiem wilgoci wyposaża się w specjalny czujnik pojemnościowy, którego zadaniem jest wykrywanie i mierzenie poziomu wilgoci w danym środowisku. Gwarantuje dobrą odległość odczytu oraz skuteczność, jeśli chodzi o wykrywanie wilgoci. Nadaje się do stosowania nie tylko w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz lub w miejscach narażonych na promieniowanie UV. Antena przeznaczona jest do stosowania na niemetalowych powierzchniach.

Zastosowanie: budownictwo, opieka zdrowotna, handel detaliczny, łańcuch dostaw, przemysł i inne.

Z czujnikiem temperatury

Dzięki etykietom RFID z czujnikiem temperatury można monitorować temperaturę szerokiej gamy urządzeń, maszyn, kabli lub konstrukcji. Czujniki w takich etykietach nie wymagają konserwacji czy zasilania. Etykiety wykrywające temperaturę sprawdzą się niemalże na każdej powierzchni.

Zastosowanie: monitorowanie środowiska, monitorowanie sprzętu i materiałów, monitorowanie łańcucha chłodniczego, monitorowanie centrów danych, gromadzenie danych dotyczących konserwacji i bezpieczeństwa, monitorowanie szklarni.

Z diodami LED

Etykiety RFID z diodami LED to rozwiązania zaprojektowane z myślą o możliwości bezproblemowej lokalizacji przedmiotów za pomocą światła LED. Odczytywanie produktów z odległości wynoszącej nie więcej niż 3,5 metra aktywuje diodę znajdującą się na danej etykiecie. Dzięki temu proces szukania interesujących pracownika produktów jest szybszy niż przy zastosowaniu standardowych rozwiązań. Nadają się do użytku zarówno na wewnątrz, jak i zewnątrz. Niniejsze etykiety można stosować w środowiskach narażonych na promieniowanie UV. Etykiety mają diody w kolorze zielonym.

Zastosowanie: handel detaliczny, łańcuch dostaw, przemysł i inne.

RFID z podwójną częstotliwościąZ podwójną częstotliwością

Za pomocą etykiety RFID z podwójną częstotliwością poprawisz podaż, zaangażowanie oraz uwierzytelnianie produktów. Przyspieszysz nie tylko zarządzanie zapasami, ale także zapewnisz swojemu przedsiębiorstwu rozszerzoną produktową rzeczywistość. Specjalne etykiety RFID z podwójną częstotliwością to idealne rozwiązania dla takich sektorów, jak handel detaliczny, przemysł, media i reklama, łańcuch dostaw, uwierzytelnianie produktów i inne. Antena, którą zawierają tego rodzaju etykiety przeznaczona jest do stosowania na niemetalowej powierzchni. Możesz liczyć i identyfikować wiele produktów w tym samym czasie z odległości do nawet 11 metrów, wykorzystując do tego skanery RFID UHF — urządzenia ignorujące tak zwaną linię wzroku.

Niestandardowe etykiety na zamówienie

Na zamówienie klienta marka Brady może przygotować odpowiednie rozwiązania. Aby jednak otrzymać ostatecznie najbardziej dopasowany produkt, należy w pierwszej kolejności dostarczyć producentom kluczowe informacje:

 • rodzaj powierzchni, na których będą przyklejane etykiety,
 • rozmiar, kształt i konstrukcja etykiety,
 • środowisko, w którym klient działa,
 • częstotliwość — zastanowienie się, czy potrzebna jest możliwość skanowania kilku pozycji w jednym czasie i to z dużych odległości, czy wystarczy wykrywanie pojedynczych oznaczeń z bliska? Wybór urządzenia, które będzie wykorzystywane do skanowania: skaner czy smartfon?
 • dane — czyli informacje, które będą przez skanery rejestrowane,
 • zakres odczytu — dobór skanerów i czytników RFID,
 • zadruk — klient może zdecydować się na dostarczenie gotowych etykiet z drukiem lub wybrać jedynie materiały eksploatacyjne i samodzielnie za pomocą drukarki Brady wydrukować oznaczenia na miejscu w swojej firmie.
WsteczDo góry