Potrzebujesz dobrej, wydajnej drukarki, która zagwarantuje czytelne i trwałe etykiety? Szukasz urządzenia, które przyspieszy proces pracy i usprawni codzienne operacje? Jeśli interesuje Cię niezawodna i wydajna drukarka etykiet dostępna w atrakcyjnej cenie, już teraz sprawdź model BMP51! Czym się wyróżnia? Szczegóły omawiamy poniżej.

 

  1. Wydajna drukarka etykiet BMP51 Brady
  2. Jakie zalety ma drukarka do etykiet BMP51?
  3. Zastosowanie drukarki etykiet BMP51 Brady

 

Drukarka etykiet BMP51 to urządzenie zaprojektowane z myślą o wydajności. Oferuje szeroki zakres funkcji, które znacząco ułatwiają codzienną pracę. Niezależnie od branży, w której działasz, właściwie dobrane urządzenie na pewno zrewolucjonizuje sposób identyfikacji oraz oznakowania. Sprawdźmy zatem, co oferuje ta konkretna drukarka do etykiet i jakie korzyści może przynieść Twojej działalności.

 

Wydajna drukarka etykiet BMP51 Brady

drukarka etykiet BMP 51Drukarka etykiet BMP51 Brady to nie tylko urządzenie, które oferuje możliwość wydrukowania  etykiety w każdym miejscu, ale także kompleksowy system, który gwarantuje wydajność i niezawodność. Wymiana materiałów eksploatacyjnych zajmuje dosłownie kilka sekund. Proste w instalacji kasety zawierają materiały do etykiet i taśmę drukującą. Do zalet niniejszego urządzenia zalicza się automatyczne formatowanie etykiet. Kasety produkowane są w technologii Smart Cell, dzięki której drukarka etykiet otrzymuje informacje o sposobie poprawnego formatowania materiałów. Wystarczy włożyć kasetę, a drukarka do etykiet sama zajmie się jej kalibracją.

Na tle innych urządzeń drukarka BMP51 wyróżnia się także szybkością druku. Urządzenie drukuje z szybkością 25,4 mm na sekundę — a zatem to koniec z długim czekaniem na etykiety. Ponadto na rynku znajdziesz modele ze wbudowaną obcinarką samoczyszczącą, która bez problemu przycina każdy materiał i nawet przytrzymuje wydrukowane etykiety.

Warto również wiedzieć, że drukarka współpracuje z wytrzymałymi etykietami, które nie blakną, nie ścierają się i nie odklejają. Ponadto urządzenie tej serii doskonale radzi sobie tam, gdzie mamy do czynienia z trudnymi warunkami czy skrajnymi temperaturami. To umożliwia między innymi wytrzymała, odporna zarówno  na upadki, jak i uderzenia obudowa.

Dane techniczne

Drukarka BMP51 obsługuje etykiety ciągłe i wykrawane o szerokości od 6,40 do 38,10 mm. Oferuje monochromatyczny kolor druku, a zalecane użycie dzienne wynosi 500 etykiet. Urządzenie wyposażono w monochromatyczny ekran LCD o rozdzielczości 320 x 240 px. Jeśli natomiast chodzi o opcje łączności, do dyspozycji masz Bluetooth, Ethernet (opcjonalnie), USB oraz Wi-Fi.

 

Jakie zalety ma drukarka do etykiet BMP51?

drukarka etykiet BMP51 BradyUrządzenie serii BMP51 ma wiele zalet. Oczywiście, że do najważniejszych zalicza się wydajność oraz tworzenie wytrzymałych, nieścieralnych i nieblaknących etykiet w dużych ilościach. Ale to nie koniec plusów tej drukarki etykiet.

Jedną z najbardziej atrakcyjnych cech drukarki BMP51 jest jej mobilność. Dzięki zastosowaniu różnych opcji zasilania, użytkownik może korzystać z urządzenia praktycznie w każdym miejscu — bez względu na dostęp do źródła energii elektrycznej. Wśród dodatkowych akcesoriów do drukarki można znaleźć między innymi uniwersalny akumulator litowo-jonowy. Jest także możliwość zasilania urządzenia bateriami typu AA. Akumulator litowo-jonowy pozwala wydrukować aż 3 tysiące etykiet po jednym naładowaniu. Dzięki temu drukarka ta staje się wręcz idealnym narzędziem pracy w terenie lub w tych miejscach, gdzie dostęp do gniazdka elektrycznego jest ograniczony.

Kolejną zaletą drukarki BMP51 jest łączność bezprzewodowa. To umożliwia obsługę drukarki i drukowanie etykiet z dowolnego miejsca w zasięgu sieci. Obsługa technologii Bluetooth czy Wi-Fi pozwalają szybko i wygodnie drukować etykiety bez potrzeby bezpośredniego podłączania urządzenia do — na przykład — komputera. To przydatne rozwiązanie szczególnie w środowisku, w którym połączenie kablowe nie może zostać zrealizowane.

Drukarka BMP51 wyróżnia się także solidną konstrukcją. Obudowa wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki środowiskowe. To ważne, zwłaszcza w przypadku pracy w środowisku przemysłowym czy w terenie, gdzie urządzenie jest narażone na różnego rodzaju ryzyka. Ponadto możliwość wyboru spośród wielu rodzajów materiałów etykiet — w tym także materiałów odpornych na warunki zewnętrzne — sprawia, że drukarkę można używać do oznakowania przeróżnych przedmiotów oraz powierzchni — bez względu na specyfikę użytkowania czy ekspozycję na atmosferyczne czynniki.

 

Zastosowanie drukarki etykiet BMP51 Brady

drukarka etykiet BMP51 laboratoriumZastosowanie drukarki etykiet BMP51 jest niezwykle zróżnicowane i obejmuje wiele różnych branż czy obszarów działalności. Jej wszechstronność oraz niezawodność sprawiają, że świetnie sprawdzi się zarówno w branżach przemysłowych. jak i laboratorium czy w sektorze usługowym. Nierzadko po drukarkę tej serii sięgają także pracownicy logistyki, handlu detalicznego czy opieki zdrowotnej.

 

  • przemysł — np. znakowanie maszyn, urządzeń, części,
  • laboratoria — np. drukowanie etykiet z informacjami identyfikacyjnymi, numerami partii, kodami kreskowymi czy datami,
  • sektor usługowy — np. znakowanie przedmiotów, narzędzi, akcesoriów biurowych, dokumentów.

Jeśli chcesz mieć pewność, że drukarka spełni Twoje oczekiwania, koniecznie sprawdź, z jakimi materiałami eksploatacyjnymi współpracuje.