Drukarka Brady BMP 71

Drukarka Brady model BMP71 to przenośna drukarka z możliwością wydruku etykiet na ponad 30 dostępnych materiałów o różnych zastosowaniach.

Drukarka Brady do wielu zastosowań

Wszystkie materiały tego producenta charakteryzują się wysoką wytrzymałością dostosowaną do branży przemysłowej. Jeśli potrzebujesz oznaczeń winylowych na zewnątrz lub do pomieszczeń, gotowych etykiet czy koszulek termokurczliwych, to drukarka BMP71 sprawdzi się w każdej sytuacji i pozwoli dobrać właściwy materiał do każdego zastosowania.

Szybka i efektywna drukarka oznaczeń

Model Brady BMP71 jest najszybszą drukarką w swojej klasie. Zapewnia druk z szybkością 38mm/s, co pozwoli uzyskać możliwie najkrótszy czas oczekiwania na etykiety. Dzięki zastosowaniu pełnej klawiatury QWERTY, wpisywanie tekstu na etykiety stało się prostsze i szybsze. W drukarce Brady BMP 71 są dostępne 4 wersje klawiatury: QUWERTY, AZERTY, QWERTZ I CYRYLICA.

Wielkość ma znaczenie

Już nie trzeba przeprowadzać wielu prób, aby uzyskać dokładnie taką etykietę jaka jest potrzebna. Kolorowy oraz powiększony ekran drukarki BMP 71 pozwala na łatwe projektowanie układu etykiety z aktualnym podglądem całości na wbudowanym w drukarce ekranie.

Etykiety do różnych zadań

W drukarce Brady BMP71 mamy możliwość wydruku etykiet różnego zastosowania. Poniżej przedstawiono kilka popularnych przykładów:

– oznaczenie elektrycznych paneli,
– oznaczenie patch paneli,
– samolaminujące oznaczniki kabli i przewodów,
– owijane etykiety do kabli i przewodów,
– koszulki termokurczliwe na kable i przewody,
– przywieszki,
– tagi,
– etykiety do flagowania,
– oznaczenia bezpieczeństwa,
– identyfikatory dostępu.

Ta niewielka drukarka pozwala zapisać w pamięci ponad 100 000 różnych etykiet, co ułatwi ponowne skorzystanie z nich w przyszłości. Klientów zainteresowanych zakupem drukarki marki Brady zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem Obsługi Klienta. Gwarantujemy najlepsze ceny niezależnie od zamawianych ilości, a z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne jak i firmy.