Wizualne środowisko pracy (system 5S)

Wizualne środowisko pracy (system 5S)

Kliknij w okładkę i pobierz wersję elektroniczną.

Katalog poświęcony wizualnemu środowisku pracy zawiera opisy i przykłady najlepszych praktyk, które przekładają się na zwiększenie wydajności oraz bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Najważniejsze informacje zawarte w tym katalogu dotyczą zmniejszania strat oraz zwiększenia świadomości pracowników. W ten sposób można podnieść produktywność bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeden z rozdziałów katalogu poświęcony został tworzeniu i utrzymywaniu bezpiecznego miejsca pracy w czystości i porządku.

Jednym z ciekawszych tematów zawartych w tej publikacji jest tytułowy 5S Plus oraz jego praktyczne zastosowania. Ograniczanie odpadów, strat oraz minimalizowanie marnotrawienia w każdej działalności są obecnie niezwykle popularnym tematem. Jako wieloletni partner Brady mamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu możemy poprowadzić naszych klientów podczas wdrażania tych procesów. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od rozwiązań Brady, a na pewno pomogą w wybraniu skutecznych rozwiązań.

Dla Twojej wygody możemy Ci bezpłatnie wysłać katalog Wizualne środowisko pracy 5S w wersji papierowej.

Zamów drukowany katalog LOTO